Kategorie
ASC group - vše pro firmy - drogerie, papírové a průmyslové utěrky, ručníky (https://www.mydla.cz/)

CLEAMEN 123 metalický vosk ONE 5l

«
CLEAMEN 123 metalický vosk ONE 5l
kód zboží: 00305000037
EAN: 8595683801171
DPH: 21%
bez DPH: 920,00
s DPH: 1 115,00
dostupnost: méně než 5 ks
PŘIDAT K POROVNÁNÍ DOTAZ KE ZBOŽÍ
+ ks
-
CLEAMEN 123 metalický vosk ONE 5l

Metalický vosk ONE je určen ke zlepšení vzhledu, prodloužení životnosti a lesku podlah typu linoleum, marmoleum, a ostatních PVC krytin.
Voskem ošetřená podlaha se méně špiní a snadno se udržuje v čistém stavu.

Oproti klasickému metalickému vosku Cleamen 121, se aplikuje pouze v jedné vrstvě (u starých více nasákavých linoleí maximálně 2 vrstvy), dává vyšší lesk a je vhodný na opravy ošlapaných ploch jeho nanášení je však náročnější a vyžaduje odborné praktické zkušenosti.

Nanášení nového vosku :

Neředěný Cleamen 123 aplikujte přímo na vyčištěný ( použijte Cleamen 120 v koncentraci 1:10 ), zneutralizovaný a vyschlý povrch a rozetřete rozmývákem, pracujte v jednom směru.
Počkejte až povrch zaschne - cca 30 - 40 min.

V případě poškozeného nebo hodně savého povrchu aplikujte druhou (pokud možno slabší) vrstvu pod úhlem 90° (kolmo proti první vrstvě).

V případě aplikace příliš silné vrstvy dochází ke ztrátě lesku !

Povrch je možno přeleštit vysokými otáčkami stoje s lešticím padem, vzhledem k jeho vysokému lesku již po nanesení to zpravidla není nutné.

Pouze dodržením technologického postupu a použitím vhodných prostředků je zaručeno dokonalé přilnutí metalického vosku k povrchu!
Oprava vosku:

Ošlapané místo vyčistěte (Cleamen 120 v koncentraci 1:100), vymopujte čistou vodou a nechejte vyschnout.

Na vyschlý povrch aplikujte rozprašovačem vosk rozředěný v poměru 50 ml do 1 litru. Neaplikujte na více než 5 m2 a okamžitě přeleštěte podlahovým kotoučovým strojem s vysokými otáčkami a bílým padem.

Pokračujte na dalším úseku, případně přidejte druhou vrstvu.
Nedoporučuje se prostředek aplikovat na dlažbu, dřevo, lamino - plovoucí podlahy, lité podlahy, mramor, vápencové povrchy, žulu a ostatní přírodní i umělý kámen.