Kategorie
ASC group - vše pro firmy - drogerie, papírové a průmyslové utěrky, ručníky (https://www.mydla.cz/)

Clin na okna s rozprašovačem 500ml/10 MULTI SHINE

«
Clin na okna s rozprašovačem 500ml/10 MULTI SHINE
kód zboží: 01100098_8
EAN: 9000100661812
DPH: 21%
bez DPH: 58,00
s DPH: 71,00
dostupnost: více než 100 ks
PŘIDAT K POROVNÁNÍ DOTAZ KE ZBOŽÍ
+ ks
-
Clin Multi shine - univerzální čistič pro snadné a rychlé odstanění běžných nečistot,jako je prach,otisky prstů a skvrny od jídla. Použití - plasty,sklo,dřevo,kov,kůže,kámen atd.

Univerzální čistič na 25 typů povrchů Inovativní složení s opravujícím efektem Snadné použití díky praktické hlavici s pistolí Funkce rozprašovače a pěny Odolná ochrana proti vodě a nečistotám Clin MultiShine čistič oken je univerzální čistič s inovativní Liquid Glass technologií, který může být použit na více než 25 typů povrchů k odstranění každodenních nečistot, jako jsou prach, otisky prstů, skvrny od jídla atd. Příklady povrchů*: sklo, okna, lesklý dekor, hliník, chrom, nerezová ocel, dřevo, obrazovky, vnitřní prostor auta atd. *Pozor při používání na Obrazovky: dodržujte doporučení výrobce k čištění, nestříkejte výrobek přímo na povrch, ale použijte jemný hadřík. Vyhněte se silné vlhkosti! Lakované povrchy: nastříkejte Clin na vlhký hadřík. Citlivé povrchy (přírodní dřevo, kůže): vždy nejprve vyzkoušejte na málo viditelném místě. 3v1 Liquid Glass Technologie - Clin 3v1 s inovativní Liquid Glass Technologií nabízí perfektní čisticí výkon - okna a skleněné povrchy budou zářit jako nové! balení karton - 10 ks Upozornění: v případě citlivých povrchů (přírodní dřevo, kůže, apod.) vyzkoušejte nejdříve na málo viditelném místě.  V případě plazmových a LCD obrazovek, dbejte pokynů výrobce v návodu k použití. Čistič tvrdých povrchů.  Varování. Může vyvolat alergickou kožní reakci. (2-methylisothiazol3(2H)-on).  Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.  Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte vdechování aerosolů.  Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách.  Používejte ochranné rukavice. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. 

Standardní větou o nebezpečnosti: H317 Může vyvolat alergickou kožní reakci. Pokyny pro bezpečné zacházení: P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P261 Zamezte vdechování aerosolů. P271 Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách. P302+P352 PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. P501 Odstraňte obsah / obal v souladu s vnitrostátními předpisy.