Kategorie
ASC group - vše pro firmy - drogerie, papírové a průmyslové utěrky, ručníky (https://www.mydla.cz/)

JAR PLATINUM PLUS All in 1 - kapsle do myčky 63 kusů 977g

«
JAR PLATINUM PLUS All in 1 - kapsle do myčky 63 kusů  977g
kód zboží: 30151000021
EAN: 8006540751350
DPH: 21%
bez DPH: 393,00
s DPH: 476,00
dostupnost: méně než 5 ks
PŘIDAT K POROVNÁNÍ DOTAZ KE ZBOŽÍ
+ ks
-
JAR PLATINUM All in 1 - tablety do myčky 63 kusů 939g - kapsle pomáhají zabránit usazování mastnoty v myčce - čistící účinek při nízkých teplotách - úžasný lesk skla,odstraňování odolných skvrn

dráždění : Nebezpečí vážného poškození očí. Možné škodlivé působení na lidi a možné symptomy : Podráždění: silně dráždí oči. akutní toxicity: na základě dostupných údajů o látkách nejsou splněna klasifikační kritéria. Karcinogenní: na základě dostupných údajů o látkách nejsou splněna klasifikační kritéria. Mutagenita: na základě dostupných údajů o látkách nejsou splněna klasifikační kritéria. Toxicita při opakovaném požití: na základě dostupných údajů o látkách nejsou splněna klasifikační kritéria. Senzibilizace: na základě dostupných údajů o látkách nejsou splněna klasifikační kritéria. Toxicita pro rozmnožování: na základě dostupných údajů o látkách nejsou splněna klasifikační kritéria. Leptavost: na základě dostupných údajů o látkách nejsou splněna klasifikační kritéria.

Ekologie – všeobecné : Při doporučeném běžném použití nejsou známy nepříznivé účinky na funkci čističek vody. Výrobek není považován za škodlivý pro vodní organismy ani nemá dlouhodobý nepříznivý vliv na životní prostředí.