Kategorie
ASC group - vše pro firmy - drogerie, papírové a průmyslové utěrky, ručníky (https://www.mydla.cz/)

Mýdlo mazlavé 9 kg - vědro

«
Mýdlo mazlavé 9 kg - vědro
kód zboží: 933
EAN: 8594004371188
DPH: 21%
bez DPH: 367,00
s DPH: 445,00
dostupnost: skladem 5 - 20 ks
PŘIDAT K POROVNÁNÍ DOTAZ KE ZBOŽÍ
+ ks
-

Mazlavé mýdlo 9 Kg:

Tradiční mazlavé mýdlo bez aditiv a konzervantů na úklid, pro malíře, pro instalatéry a do průmyslu. Je vhodné na mytí podlah, chodeb, hygienického zařízení, stěn před malováním a k odstranování hrubých nečistot a zažraných nečistot z omyvatelných povrchů. K mazání dopravníků, jako mazivo při spojování potrubí a k dalšímu specifickému použití. Pro svoje speciální a specifické použití má velmi široké praktické využití, zejména v průmyslu a u úklidových firem. Tradiční český výrobek od roku 1934 receptura nezměněna.

Mazlavé mýdlo na úklid.
K různému speciálnímu a specifickému použití.
Český výrobek - tradiční receptura od roku 1934.
Bez aditiv a konzervantů.
Obsah balení: 1 Kg.

POUŽITÍ:
Dávkování: Dle účelu a míry znečištění doporučuje výrobce ředit v poměru 1:50 až 1:100.

SLOŽENÍ:
Draselné mýdlo 15% nebo více, avšak méně než 30%, hydroxid draselný do 1%, voda.

UPOZORNĚNÍ:
Varování: Způsobuje podráždění očí. Dráždí kůži. Používejte ochranné rukavice, ochranné brýle. Kontaminovaný oděv svlékněte a před použitím vyperte. Je-li nutné lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovejte mimo dosah dětí. Prvni omoc: PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Nekolik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc. PŘI STYKU S KŮŽÍ: 0myjte velkým množstvím vody.

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ:
Zcela zrázdný a naprosto čistý plastový obal (několikrát umytý vodou) je možný recyklovat vhozením do kontejneru pro plasty.