Kategorie
ASC group - vše pro firmy - drogerie, papírové a průmyslové utěrky, ručníky (https://www.mydla.cz/)

Nůž šefkuchařský DMS 203 mm CATLER profi z damascénské ocele

«
DOPORUČUJEME
Nůž šefkuchařský DMS 203 mm CATLER profi z damascénské ocele
kód zboží: 40150541554
EAN: 8590669262373
DPH: 21%
bez DPH: 2 880,00
s DPH: 3 485,00
dostupnost: 3 až 10 dnů
PŘIDAT K POROVNÁNÍ DOTAZ KE ZBOŽÍ
+ ks
-

Univerzální japonský kuchařský nůž Catler DMS 203 Chef Knife typu Gyuto patří k základnímu vybavení japonských kuchařů. Nabízí všestranné využití, je velmi silný a ostrý, proto je ideální na krájení masa, ryb a zeleniny. Univerzální kuchyňský nůž Catler disponuje 2 skvělými vlastnostmi - extrémní tvrdostí a dlouhou životností. Je zabalen v elegantním dřevěném boxu. Délka čepele/nože: 203/338 mm.

Univerzální kuchyňský nůž Catler DMS 203 Chef Knife

  • Univerzální využití
  • Ideální na krájení masa, ryb a zeleniny
  • 203/338 mm
  • Zabalen v elegantním dřevěném boxu

Japonský univerzální kuchyňský nůž

Univerzální japonský kuchařský nůž Catler DMS 203 Chef Knife typu Gyuto patří k základnímu vybavení japonských kuchařů. Má všestranné využití, je velmi silný a ostrý, proto je ideální na krájení masa, ryb a zeleniny.

Fascinující damašková ocel

Damašková ocel je nesmírně odolný materiál tvořený z více druhů oceli a dalších kovů. Na jeho leštěném nebo lepeném povrchu je jasná a zřetelná struktura těchto střídajících se vrstev.

  • Dodavatelem materiálů pro nože značky Catler je japonská ocelárna Takefu.

Rukojeť nožů pochází z javorového dřeva a je upravena metodou KEBONY. Tato technologie vyvinutá v Norsku je patentovaným procesem, který bez škodlivých látek a toxinů zesiluje buněčnou strukturu použitého javoru a rukojeti dodá nejen prvotřídní vlastnosti tvrdého dřeva, ale i sytou hnědou barvu.

Extrémní tvrdost a dlouhá životnost

Nože vyrobené svarového technologií v 70 vrstvách sloučily měkkou ocel VG2 a tvrdou ocel VG10, díky čemuž získaly úžasné vlastnosti - extrémní tvrdost a dlouhou životnost.

Elegantně a decentně zabalen

Univerzální nůž DMS Chef Knife je pečlivě zabalen v elegantním dřevěném boxu, a proto je vhodný i jako hodnotný dárek pro každého "kulináře".