Kategorie
ASC group - vše pro firmy - drogerie, papírové a průmyslové utěrky, ručníky (https://www.mydla.cz/)

Souprava smetáček + lopatka 2v1 VILEDA

«
Souprava smetáček + lopatka 2v1 VILEDA
kód zboží: 50301500009
EAN: 4023103172326
DPH: 21%
bez DPH: 154,00
s DPH: 187,00
dostupnost: skladem 5 - 20 ks
PŘIDAT K POROVNÁNÍ DOTAZ KE ZBOŽÍ
+ ks
-

Vileda Smetáček a lopatka 2v1 

Smetáček a lopatka se dvěmi druhy štětin pro jemný úklid v rozích pro zametení i drobnějších nečistot. Smete nečistoty jedním tahem i z těžko přístupných míst. Speciální tvar gumové lišty přilne pevně k podlaze. Vyrobeno v Itálii. 

O Vileda smetáčku a lopatce 2v1 Pro rychlý úklid podlahy, aby byl co nejšetrnější a neefektivnější, jsme vyvinuli Vileda smetáček a lopatku 2v1 pro účinné zametání. Inovativní systém vybavený měkkými štětinami s ultra tenkým černým vláknem pro odstranění i těch nejjemnějších častic a s pevnými červenými štětinami pro čištění rohů a úzkých, těžko dostupných míst. Tyto jemné štětiny mají velmi univerzální využití a mohou být použity na různých površích. Použijte smeták na kov, dřevo, obklady v koupelně nebo na laminát a jiné povrchy, aby po několika zameteních zůstaly zářivé a lesklé. Pro vaše pohodlí obsahuje sada Vileda smetáček a lopatka ergonomickou rukojeť pro snadnou manipulaci a intuitivní Clip-in systém, který Vám umožní snadno zasunout smetáček do lopatky pro kompaktní a praktické skladování. Získejte váš Vileda smetáček a lopatku ještě dnes a zažijte bezchybný a inovativní úklid podlahy, díky němuž se vaše každodenní práce stane bezproblémovým a příjemným úkolem. 

Značka Vileda znamená vysoce kvalitní, spolehlivé, inovativní a dlouhodobé produkty. Výrobky jsou vyrobeny tak, aby domácí práce byly jednodušší. Klade zvláštní důraz na stabilitu a trvanlivost výrobků, všechny jsou navrženy a vyrobeny s využitím nejnovějších technologií. Neustále vyvíjí nové produkty a materiály používané při jejich výrobě a optimalizuje stávající výrobky a materiály.