Kategorie
ASC group - vše pro firmy - drogerie, papírové a průmyslové utěrky, ručníky (https://www.mydla.cz/)

SUMA GRILL D9 2L čistící prostředek na konvektomaty, grily a fritézy Diversey

«
SUMA GRILL D9 2L čistící prostředek na konvektomaty, grily a fritézy Diversey
kód zboží: 00305000137
EAN: 8594026928476
DPH: 21%
bez DPH: 317,00
s DPH: 384,00
dostupnost: skladem 1 ks
PŘIDAT K POROVNÁNÍ DOTAZ KE ZBOŽÍ
+ ks
-

Suma Grill D9 je vysoce účinný prostředek určený pro pravidelné odstraňování mastnoty a napálených zbytků v potravinářských provozech.

Představujeme profesionální a vysoce účinný čisticí prostředek SUMA D9 grill. Tento intenzivní alkalický prostředek je určený k pravidelnému a profesionálnímu použití při úklidu a čištění silně znečištěných povrchů v potravinářských provozech, a to díky extra čisticí a odmašťovací síle.

SUMA D9 obsahuje alkálie, rozpouštědla a povrchově aktivní látky, které v jednom kroku snadno zatočí s nánosem mastnoty, olejů, nepálených tuků, zuhelnatělých zbytků potravin a připálenin na sporáku, grilu, troubě, fritéze, konvektomatu. 

Přípravek je připraven k přímému použití a nanesení na povrch. Při práci vždy používejte základní ochranné pomůcky, jako jsou úklidové rukavice, ochranné brýle/obličejový štít, respirátor a ochranný oděv.

Použití je jednoduché – nastříkejte na povrch, nechte působit a následně setřete. Při silnějších nánosech lze použít i mechanické pomůcky jako jsou kartáče a houby. Čtěte pečlivě a pozorně příbalový leták a držte se doporučených pokynů!

POZOR: Prostředek není vhodný na hliníkové, lakované, pozinkované povrchy, dřevo, měď a další.

H290 - Může být korozivní pro kovy.
H314 - Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí.