Kategorie
ASC group - vše pro firmy - drogerie, papírové a průmyslové utěrky, ručníky (https://www.mydla.cz/)

Sušák na prádlo rozkládací VILEDA 173 x 56 x 93 cm nosnost 17 kg

«
DOPORUČUJEMEpřeprava pouze ČP
Sušák na prádlo rozkládací VILEDA 173 x 56 x 93 cm  nosnost 17 kg
kód zboží: 30602500028
EAN: 4023103201903
DPH: 21%
bez DPH: 765,00
s DPH: 930,00
dostupnost: méně než 5 ks
PŘIDAT K POROVNÁNÍ DOTAZ KE ZBOŽÍ
+ ks
-

Vileda Surprise je vnitřní sušák, který je ideální pro kohokoli s omezeným úložným prostorem. Jeho praktický a kompaktní design a možnost rozšířit boční křídla tak, aby získal více prostoru, zajišťuje pohodlí a komfort. 

Už vás unavují zoufalé pokusy vysušit na sušáku více než jednu průměrnou várku prádla? Jednoduše nemáte dostatek úložného prostoru pro větší sušák? Pak je roztahovací sušák prádla Vileda Surprise pro vás dokonalým řešením! S tímto roztahovacím systémem můžete mít vše. Můžete použít pouze centrální část, pokud máte malé množství prádla, nebo vysuňte postranní křídla a získejte tak více místa na sušení, abyste mohli usušit další prádlo nebo větší množství prádla. Nezabere vám příliš místa v pokoji, pokud to nepotřebujete. Při překrytí mají dráty 110 cm, ale při roztažení mohou mít až 187 cm. Díky nohám ve tvaru X je jeho skládání i rozkládání super snadné a rychlé. Ve své složené formě jej lze umístit téměř kdekoli, ať už je to v koupelně, za stolem nebo v hale. Sušák prádla Surprise má integrovaná kolečka, která vám umožní bez námahy přesouvat sušák, i když je plně naložený. Navíc bezpečnostní spoj zajišťuje, aby se sušák během používání omylem nesložil. Tento model také obsahuje držáček na malé oděvy, jako jsou ponožky a spodní prádlo, který zabrání jejich spadnutí bez použití kolíčků. Centrální hliníkové dráty sušáku prádla Vileda Surprise jsou super stabilní a odolné a jsou extra silné, aby na oděvech nevznikaly záhyby, což usnadňuje a urychluje následné žehlení. Už nikdy nebudete muset čekat na to, aby jste mohli pověsit na sušák další košile, bundy nebo džíny - díky sušáku prádla Vileda Surprise můžete veškeré prádlo sušit najednou. Kupte si to, vyzkoušejte, zamilujte se! 

Přednosti produktu 1. Roztahovací dráty Sušák Vileda Surprise má rozměry v rozsahu 110 cm - 178 cm a poskytuje celkovou sušící plochu až 20m. 2. Hliníkové dráty Centrální dráty vysouvacího sušáku prádla jsou mimořádně silné a vyrobené z hliníku, což je dělá opravdu odolnými. Silné dráty zabraňují záhybům na vašem oblečení. Méně záhybů znamená snazší a rychlejší žehlení! 3. Držák pro drobné oděvy Další skvělou věcí na roztahovacím sušáku s křídly Vileda Surprise je dodatečný držák na malé oděvy, jako jsou ponožky nebo rukavice. Nejsou potřeba kolíčky, protože tento přídavný držáček na prádlo menší kousky prádla udrží. 

rozměry (Š x H x V)): rozložený - 173 x 56 x 93 cm; složený - 56 x 6 x 130 cm nosnost: 17 kg sušící plocha: 20 m materiál: plast, kov hmotnost: 2,8 kg Rozkládací sušák na prádlo 20 m EXTRA je perfektní sušák s kolečky pro pohodlné sušení prádla díky silným hliníkovým drátům, které zabrání mačkání prádla a pomohou tak urychlit žehlení.