Kategorie
ASC group - vše pro firmy - drogerie, papírové a průmyslové utěrky, ručníky (https://www.mydla.cz/)

JAR Original Tablety do myčky Lemon 100 ks

«
JAR Original Tablety do myčky Lemon 100 ks
kód zboží: 30151000090
EAN: 8006540750100
DPH: 21%
bez DPH: 405,00
s DPH: 491,00
dostupnost: skladem 5 - 20 ks
PŘIDAT K POROVNÁNÍ DOTAZ KE ZBOŽÍ
+ bal.
-

Kapsle do myčky Jar Original Lemon 100ks jsou účinné hned při 1. umývaní a odstraňují i zaschlou mastnotu tak, aby vaše nádobí zářilo čistotou.

Jar v sobě slučuje tekutý i práškový čisticí prostředek v jedné účinné kapsli. 

Vysoce rozpustný obal se rychle rozpouští, takže nádobí se začíná ihned umývat 

dráždění : Nebezpečí vážného poškození očí. Možné škodlivé působení na lidi a možné symptomy : Podráždění: silně dráždí oči. akutní toxicity: na základě dostupných údajů o látkách nejsou splněna klasifikační kritéria. Karcinogenní: na základě dostupných údajů o látkách nejsou splněna klasifikační kritéria. Mutagenita: na základě dostupných údajů o látkách nejsou splněna klasifikační kritéria. Toxicita při opakovaném požití: na základě dostupných údajů o látkách nejsou splněna klasifikační kritéria. Senzibilizace: na základě dostupných údajů o látkách nejsou splněna klasifikační kritéria. Toxicita pro rozmnožování: na základě dostupných údajů o látkách nejsou splněna klasifikační kritéria. Leptavost: na základě dostupných údajů o látkách nejsou splněna klasifikační kritéria.

Ekologie – všeobecné : Při doporučeném běžném použití nejsou známy nepříznivé účinky na funkci čističek vody. Výrobek není považován za škodlivý pro vodní organismy ani nemá dlouhodobý nepříznivý vliv na životní prostředí.