Kategorie
ASC group - vše pro firmy - drogerie, papírové a průmyslové utěrky, ručníky (https://www.mydla.cz/)

JAR PLATINUM All in 1 kapsle do myčky 42 kusů 652 g - doprodej

«
JAR PLATINUM All in 1 kapsle do myčky 42 kusů  652 g - doprodej
kód zboží: 30151000091
EAN: 8006540751275
DPH: 21%
bez DPH: 313,00
s DPH: 379,00
dostupnost: méně než 5 ks
PŘIDAT K POROVNÁNÍ DOTAZ KE ZBOŽÍ
+ ks
-

Kapsle do myčky Jar Original Lemon 100ks jsou účinné hned při 1. umývaní a odstraňují i zaschlou mastnotu tak, aby vaše nádobí zářilo čistotou.

Jar v sobě slučuje tekutý i práškový čisticí prostředek v jedné účinné kapsli.

Vysoce rozpustný obal se rychle rozpouští, takže nádobí se začíná ihned umývat.

dráždění : Nebezpečí vážného poškození očí. Možné škodlivé působení na lidi a možné symptomy : Podráždění: silně dráždí oči. akutní toxicity: na základě dostupných údajů o látkách nejsou splněna klasifikační kritéria. Karcinogenní: na základě dostupných údajů o látkách nejsou splněna klasifikační kritéria. Mutagenita: na základě dostupných údajů o látkách nejsou splněna klasifikační kritéria. Toxicita při opakovaném požití: na základě dostupných údajů o látkách nejsou splněna klasifikační kritéria. Senzibilizace: na základě dostupných údajů o látkách nejsou splněna klasifikační kritéria. Toxicita pro rozmnožování: na základě dostupných údajů o látkách nejsou splněna klasifikační kritéria. Leptavost: na základě dostupných údajů o látkách nejsou splněna klasifikační kritéria.

Ekologie – všeobecné : Při doporučeném běžném použití nejsou známy nepříznivé účinky na funkci čističek vody. Výrobek není považován za škodlivý pro vodní organismy ani nemá dlouhodobý nepříznivý vliv na životní prostředí.