Kategorie
ASC group - vše pro firmy - drogerie, papírové a průmyslové utěrky, ručníky (https://www.mydla.cz/)

JAR PLATINUM BOX Yellow kapsle do myčky 5 balení x 28ks = 140 ks

«
AKCE TÝDNE
JAR PLATINUM BOX Yellow  kapsle do myčky 5 balení x 28ks = 140 ks
kód zboží: 30151000095
EAN: 8006540750285
DPH: 21%
bez DPH: 570,00
s DPH: 690,00
dostupnost: skladem 5 - 20 ks
PŘIDAT K POROVNÁNÍ DOTAZ KE ZBOŽÍ
+ ks
-

Kapsle Jar Platinum Plus All In One do automatické myčky nádobí zanechávají nádobí čisté jako nové a mají nejlepší čisticí účinky Jaru na odolné zbytky jídla. Pomáhají odstraňovat zašedlost vznikající časem a obnovují původní lesk nádobí. Jar Platinum Plus poskytuje vynikající čistotu a odstraňuje odolné skvrny od jídla i v podmínkách krátkého cyklu. Pokud tedy máte málo času, nic se neděje. Přepněte na krátký režim. Jar v sobě slučuje tekutý i práškový čisticí prostředek v jedné kapsli. Obal se rychle rozpouští a funguje dobře i při krátkých cyklech. A navíc se kapsle tak snadno používají! Kapsli není třeba rozbalovat a stačí ji jen vložit do přihrádky myčky na mycí prostředek. Přepněte na krátký cyklus a ušetřete oproti běžnému standardnímu cyklu čas, energii a vodu! Dokonalá čistota Čeká na vás po skvělém jídle jen spousta špinavého nádobí a vidina nekonečného drhnutí a předmáčení? Tomu můžete dát díky kapslím Jar Platinum Plus All In One už navždy sbohem. Vynikají totiž nejlepší schopností odstraňování zbytků jídla, a to i těch velmi odolných. 

Šetří energii a vodu Kapsle Jar vám pomáhají být šetrnější nejen k sobě a vaší pokožce, ale i k životnímu prostředí a peněžence. Díky jejich unikátnímu složení a rychle rozpustitelnému obalu totiž fungují vysoce účinně i v krátkých cyklech. 

Ochrana a lesk Kapsle vaše nádobí nejen skvěle vyčistí, ale navíc i díky technologii Anti-Dull odstraní matný nádech, odstraní zasedlý povlak a navrátí mu jeho původní lesk. Obsahují také sůl a prostředek na oplachování s ochrannou funkcí pro sklo a stříbro. 

Postarají se i o myčku Kapsle Jar se postarají nejen o nádobí, ale i o samotnou myčku. Spolehlivě vyčistí filtr od mastnoty a pomáhá myčku chránit před vodním kamenem, abyste mohli s každým mytím dosahovat ještě lepších a zářivějších výsledků. 

Bez předmývání Už žádný drahocenný čas strávený drhnutím zaschlých nečistot a už žádná zbytečně vyplýtvaná voda. Zapomeňte na předmáčení a předmývání, kapsle Jar si poradí i s velmi odolnou špínou díky speciálnímu systému, takže se můžete věnovat tomu, co je skutečně důležité.