Kategorie
ASC group - vše pro firmy - drogerie, papírové a průmyslové utěrky, ručníky (https://www.mydla.cz/)

JAR Professional All in 1 kapsle do myčky 90 ks 1341 g

«
JAR Professional  All in 1 kapsle do myčky 90 ks  1341 g
kód zboží: 30151000099
EAN: 8001090277886
DPH: 21%
bez DPH: 401,00
s DPH: 486,00
dostupnost: skladem 5 - 20 ks
PŘIDAT K POROVNÁNÍ DOTAZ KE ZBOŽÍ
+ ks
-

Kapsle Jar Professional Platinum jsou vyvinuty pro mytí nádobí v myčkách jak pro domácí tak průmyslové použití. 

Povrchově aktivní látky zajistí dokonalé odstranění zbytků jídel a mastnoty z nádobí a jejich uzamčení ve vodě, což zabraňuje jejich opětovnému usazení na příborech, talířích a skle.

Perfektně čistí filtr a zanechávají myčku čistou a nádobí perfektně lesklé.

Účinně myjí již od teploty 30 °C.

Rychle se rozpouští a jsou účinné při všech stupních tvrdosti vody. Není potřeba je rozbalovat.  Použití: Automatické mytí nádobí v myčkách pro domácí i průmyslové použití

Omezení použití:  Zabezpečte, aby se stříbro nedostalo do kontaktu s nerezovou ocelí Starožitný, malovaný a dekorovaný porcelán ani olovnatý křišťál neumývejte v myčce nádobí 

dráždění : Nebezpečí vážného poškození očí. Možné škodlivé působení na lidi a možné symptomy : Podráždění: silně dráždí oči. akutní toxicity: na základě dostupných údajů o látkách nejsou splněna klasifikační kritéria. Karcinogenní: na základě dostupných údajů o látkách nejsou splněna klasifikační kritéria. Mutagenita: na základě dostupných údajů o látkách nejsou splněna klasifikační kritéria. Toxicita při opakovaném požití: na základě dostupných údajů o látkách nejsou splněna klasifikační kritéria. Senzibilizace: na základě dostupných údajů o látkách nejsou splněna klasifikační kritéria. Toxicita pro rozmnožování: na základě dostupných údajů o látkách nejsou splněna klasifikační kritéria. Leptavost: na základě dostupných údajů o látkách nejsou splněna klasifikační kritéria.

Ekologie – všeobecné : Při doporučeném běžném použití nejsou známy nepříznivé účinky na funkci čističek vody. Výrobek není považován za škodlivý pro vodní organismy ani nemá dlouhodobý nepříznivý vliv na životní prostředí.