Kategorie
ASC group - vše pro firmy - drogerie, papírové a průmyslové utěrky, ručníky (https://www.mydla.cz/)

JAR silný odmašťovač 750 ml s rozprašovačem

«
JAR silný odmašťovač 750 ml s rozprašovačem
kód zboží: 00305500093
EAN: 8001841474434
DPH: 21%
bez DPH: 85,00
s DPH: 103,00
dostupnost: více než 20 ks
PŘIDAT K POROVNÁNÍ DOTAZ KE ZBOŽÍ
+ ks
-

Jar Professional silný odmašťovač 750 ml 

Vysoce účinný prostředek ve spreji na odstraňování odolné mastnoty Jar Professional silný odmašťovač je určen pro profesionální kuchyně a bez obav jej lze používat i na všechny povrchy, které přichází do styku s potravinami, včetně kuchyňských spotřebičů a vybavení. 

Je vhodný zejména na sporáky, digestoře, pracovní plochy, okolí fritéz apod.

Bezpečně jej lze používat na všechny omyvatelné povrchy jako je např. ocel, nerezová ocel, smalt, keramika, mramor nebo melamin.

Obsahuje kombinaci povrchově aktivních látek a je vysoce zásaditý, čímž dosahuje skvělých výsledků čištění u velkých nánosů mastnoty. 

Bez parfému a bělicích složek. 

Použití: Odmašťuje bezpečně kuchyňské povrchy i spotřebiče Odstraňuje silné nánosy tuků a olejů Vhodný na povrchy přicházející do kontaktu s potravinami Vhodný na většinu omyvatelných povrchů (např. ocel, smalt, keramika, mramor) Rychlé a jednoduché použití Omezení použití: Nevhodný na hliník a kamenné plochy (blue stone) Zabraňte delšímu kontaktu s lakovanými a natíranými povrchy vč. linolea či s popisky ovládacích prvků V případě pochybností je doporučeno prostředek vyzkoušet na malé skryté ploše Jak používat: Prostředek je určen k okamžitému použití Sprej nastříkejte na znečištěný povrch, nechte krátce působit, vyčistěte,  opláchněte čistou vodou a nakonec utřete vlhkým nebo suchým hadříkem