Kategorie
ASC group - vše pro firmy - drogerie, papírové a průmyslové utěrky, ručníky (https://www.mydla.cz/)

Pad ruční bílý/červený/zelený

«
Pad ruční bílý/červený/zelený
kód zboží: 50301000079
EAN: 9913441395547
DPH: 21%
bez DPH: 58,00
s DPH: 71,00
dostupnost: 3 až 10 dnů
PŘIDAT K POROVNÁNÍ DOTAZ KE ZBOŽÍ
+ ks
-

SuperPAD (netkaná textilie) slouží pro suché i mokré drhnutí podlah od nečistot. POUŽITÍ: Nejčastěji se materiál SuperPAD používá jako aplikační pomůcka v souvislosti s nánosováním olejů na dřevo, dále na zapracování a leštění olejů. Dalším využitím je čištění, drhnutí podlah, případně odstraňování hrubých nečistot z povrchu dřevěných, plastových, betonových podlah a podlah z přírodního kamene. Ruční PAD a SuperPAD podušky, společně s držáky(GRIPY) najdou uplatnění všude tam, kde práce se strojním nanášením pomocí kotouče není možná. Jedná se o rohy místností, schody, komplikované nábytkové dílce, svislé plochy, aj. 

Červený pad se používá pro odstranění ulpělých nečistot na běžných materiálech pevných ploch (Epoxydové nátěry, lamino apod.) Při čištění je vždy nutno vyzkoušet, jakou silou lze působit, aby nedošlo k poškrábání povrchů. 

Bílý pad slouží pro odstranění ulpělých nečistot na měkčích materiálech pevných ploch (umělé hmoty, lakované povrchy, lesklé nerozové povrchy... apod.) Při čištění je vždy nutno vyzkoušet, jakou silou lze působit, aby nedošlo k poškrábání povrchů.