Kategorie
ASC group - vše pro firmy - drogerie, papírové a průmyslové utěrky, ručníky (https://www.mydla.cz/)

TORK 90479 premium utěrka pro citlivé čištění (4 balení v kartonu) bal-90kusů W4

«
TORK 90479 premium utěrka pro citlivé čištění (4 balení v kartonu) bal-90kusů W4
kód zboží: 30803500015
EAN: 7322541182292
DPH: 21%
bez DPH: 630,00
s DPH: 765,00
dostupnost: skladem 5 - 20 ks
PŘIDAT K POROVNÁNÍ DOTAZ KE ZBOŽÍ
+ bal
-

TORK 90479 premium utěrka pro citlivé čištění (4 balení v kartonu) balení 90kusů W4 uvedená cena je za 1 balení = 90 ks utěrek Mimořádná víceúčelová utěrka TORK z netkané textilie představuje cenově efektivní řešení pro různé aplikace v průmyslovém prostředí. Vyvinutý speciálně pro Vaši práci. Utěrka s malým vlákněním, ideální pro prostředí citlivé na prach. Pevný materiál znamená odolnost a opakované využití bez roztrhání. Jemný, textilní pocit, umožňuje precizní čištění. Může být použito za sucha i za mokra. Tork Long-Lasting čisticí utěrka je vysoce absorpční a velmi odolná, proto je vynikající pro opakované použití bez roztržení. Tuto utěrku lze použít v Tork zásobníku na skládané utěrky, který chrání náplň před nečistotami a nabízí jednorázové dávkování pro omezení spotřeby a odpadu.  

Snižte spotřebu s Tork Long-Lasting čisticími utěrkami. Díky víceúčelovému designu se hodí na utírání různých tekutin a vzhledem k vysoké savosti a pevnosti jsou velmi účinné. 

Omezte také svůj dopad na životní prostředí. 

Čisticí utěrky jsou 100% přírodního původu a obal je vyroben z recyklovaných materiálů. 

Prioritou je nákladová efektivita - hygienický výdej po jednom kuse omezuje plýtvání. 

Navíc nebudete muset výrazně měnit své stávající postupy v oblasti čištění a úklidu, protože jednorázovou čisticí utěrku lze použít v kombinaci s většinou rozpouštědel a čisticích prostředků.

Produkt je sdružením TÜV Austria certifikován OK Biobased